Tak chutná svoboda aneb Spaní ve škole

Mgr. Daniela Kozůbková

• Mgr. Jitka Hájková
  • Mgr. Ivana Sekaninová
  • Mgr. Marie Spáčilová
  • Mgr. Ladislava Podešvová
  • Mgr. Bohumila Mikulková
  • Mgr. Ivana Češková
  • Mgr. Kateřina Šebestová
  • Mgr. Petra Zavadilová
  • Mgr. Linda Bambušková
  • Bc. Barbora Gomolová

Po letech omezení, odříkání a opatření se třídy školy znovu volně rozdýchaly. Žáci se v doprovodu svých rodičů po chodbách volně pohybovali. Všude znělo veselé povídání a hlavně počítání. Na stanovištích MATEMATIKA NÁS BAVÍ všichni procházeli prostředími matematiky pana Hejného: krokovali, sestavovali, stříhali, skládali, zdůvodňovali svá řešení, a hlavně diskutovali se svými rodiči i spolužáky.

Po půl šesté se děti se svými rodiči rozloučily a věnovaly se výrobě adventních ozdob a vybrali si dárky v tombole. Pod dohledem učitelů i starších spolužáků si všichni vychutnali výbornou večeři, prošli se potemnělou školou a uložili se ke spánku. Vždyť se akce jmenovala SPANÍ VE ŠKOLE a konala se 24. a 25. 11. 2022! Vše bylo zakončeno náročným balením a skvělou snídaní

Za pomoc a spolupráci velmi děkujeme žákům tříd 5. B, 9. B a 9. C a paním kuchařkám!